firma profili

Firma Profili

Sel Teknoloji, elektronik ürün tasarımı yapmak ve otomasyon teknolojileri üzerine sistemler ve hizmetler geliştirmek amacıyla kurulmuştur...

Biz, hazır son kullanıcı ürünleri yanında müşteriye özel çözümler sunuyoruz . Sadece sizin için, sadece sizin kullanacağınız ürünler geliştirebiliyoruz. Kullanıcıya özel ürünler, sunmakla iş ortaklarımızın rekabet gücünü artırmayı hedefliyoruz.
 
Biz yeni teknolojileri sürekli takip ediyoruz. İş ortaklarımıza daima en yeni ve en cazip seçenekleri sunabilir durumda olmak için çabalıyoruz.
 
Müşteri memnuniyetini, yapılacak işin kalitesini ve zamanında teslimatını ön koşullar olmadan garanti ediyoruz. Çünkü ticaret odaklı değil proje odaklı çalışıyoruz.
 
Satış sonrası desteğe ve saha hizmetlerine büyük önem veriyoruz. Kullanıcılarımıza ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı dökümantasyon sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz. Çalışmalarımızla ilgili teknik ayrıntıları iş ortaklarımızla kaliteli bir biçimde paylaşmanın kalitemizi artıracağına inanıyoruz.
 
Alternatifleriyle kıyasladığınızda bizim çözümlerimizi zarif, hızlı, basit, güçlü ve ekonomik olarak niteleyeceğinizi umuyoruz.
 
Firmamızla çalışmak istiyorsanız lütfen bizleri arayınız.
 
Bilgi ve deneyimimizi başarınız için seferber etmeye hazırız