elektronik proje tasarımı

Elektronik Proje Tasarımı

Firmamız müşterilerimiz için yenilikçi cihazlar ve ürünler oluşturmak amacı ile Elektronik proje tasarımında, önemli bir boşluğa köprü olmak ve sektörde ihtiyaçlara cevap vermek amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Biz müşterilerimize,çalışmalarımızda tasarım güvenilirliği, Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) kalite kontrolü gibi önemli başlıklara ve zamanında proje teslimine büyük önem veriyoruz.
 
Firmamız Tasarım çalışmalarımızda yeni bir teknolojinin uygulama sürecinde, araştırma ve geliştirme (ARGE) süreçlerini planlar ve müşterileri ile sonuçları paylaşır.
 
Müşterilerimizin Know-How haklarını korur ve yenilikçi işbirlikçi politikasında,müşterilerine doğru ticari  seçenekleri sunar.
 
Müşterilerimize Elektronik Proje tasarımlarımızda,global maliyet analizleri ve şirket masraflarını uygun ekonomik maliyetler doğrultusunda raporlar.
 
Sektörde müşterilerimize elektronik proje tasarımında gerekli ilgiyi,en uygun düzeyde sunmak ve müşterilerimizin ciddiyetini her koşulda anlamak firmamızın en önemli prensibidir.
 
 
 
Firmamız hangi projeleri tasarlar?
 
Sayısal Devre Tasarımı
Analog Devre Tasarımı
RF Tasarım
Yazılım Tasarımı (Gömülü)
Firmware ve Mikro-kod programlama
Windows Uygulama (GUI) Programlama
Windows Aygıt Sürücüsü (WDM) Programlama
Kullanıcı Arayüz Tasarımı (Gömülü)
Sistem Donanım Tasarımı
Ürün Geliştirme
 
 
 
Projenizi başlatmak için,bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  info@selteknoloji.com adresine gereksinimleriniz ile ilgili isteklerinizi e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.  Biz çok kısa sürede gereksinimleriniz için fikir ve çözümler sağlayacak proje tasarım önerinizi,sizinle irtibata geçerek bilgilendireceğiz.